Pieniądze może nie są w życiu najważniejsze, ale na pewno nie da się bez nich żyć. Często zdarza się, że sprawy materialne bardzo nam ciążą. Niezapłacone rachunki, niespłacone raty kredytu spędzają sen z powiek. Co zrobić w takiej sytuacji? Otóż jak się okazuje jest przynajmniej kilka sposób na wróżby,które mają nam przynieść powodzenie materialne. Co możemy zrobić żeby przyciągnąć do siebie pieniądze? Wskazówki już poniżej.

Zapach pieniędzy

Nierzadko można usłyszeć,że pieniądze posiadają swój specyficzny zapach, dlatego możemy ten fakt wykorzystać. Jednym ze sposobów przyciągania pieniędzy jest właśnie nadanie im osobistego zapachu, który sprawi, że mają zacząć się mnożyć. Monety najlepiej będzie pokropić lawendą bądź sokiem z cytryny, a następnie opłukać pod letnią wodą. Podczas tego zabiegu możemy wypowiedzieć określone życzenie, jakie przyjdzie nam do głowy i będzie powiązane ze sprawami materialnymi. Na banknoty możemy za to wysypać odrobinę soli, tak aby się w żaden sposób nie zniszczyły.

 pieniądze

Talizmany przyciągające pieniądze

Innym sposobem może być stworzenie specjalnego talizmanu, którego zadaniem będzie przyciąganie pieniędzy. W tym celu najlepiej będzie zakupić brystol i na wyciętym kawałku narysować znaczki odpowiadające danej walucie, może to być np. znak dolara, czy euro.Ten symbol możemy powiązać np. z naszymi szczęśliwymi liczbami, a następnie stworzyć z nich talizman. Gotowy talizman możemy przetrzymywać w dowolnym miejscu, choćby oprawić w ramki i powiesić na ściany. W ten sposób spróbujemy przyciągnąć pieniądze do naszego domu. Talizman oddziaływać będzie zatem nie tylko na nas samych,ale również na wszystkich pozostałych domowników.

Pieniężne sny

Najprostszym sposobem może być również schowanie danego banknotu pod poduszkę, tak aby w czasie snu zbierał wszystkie nasze pragnienia. Taki zabieg możemy powtórzyć przynajmniej siedem razy.Po takim czasie powinno nam się zacząć polepszać w kwestiach finansowych. Jeśli to nie zadziała możemy czynność powtórzyć, po czym schować banknot do portfela i nosić przy sobie, nie wydawać przynajmniej do czasu, kiedy nie otrzymamy dodatkowego zastrzyku pieniędzy.

Proste wróżby moją sprawić, że od razu polepszy nam się dobrobyt materialny. Nie możemy być jednak zbyt chciwi. Wróżby nie słuchają ludzi przesadnie podatnych na żądze materialne.Pieniądze mają nam ułatwiać życie, a nie w całości nim kierować i warto o tym pamiętać w każdej sytuacji, nawet kryzysowej.