Liczby mogą nie tylko przynosić pecha, ale również nam pomagać. Istnieją cyfry, które rzeczywiście przyciągają dobrą energię. W tym przypadku najlepiej jest kierować się zasadami feng shui, jakie ścisłe wyznaczają filozofię naszego życia. W feng shui występują zarówno liczby pechowe jak i szczęśliwe, dlatego dobrze poznać ich symbolikę oraz znaczenie.Przyjrzyjmy się zatem wspólnie pomocnym liczbom oraz dowiedzmy się, co mogą nam przynieść. Cyfry mogą być przecież z powodzeniem wykorzystywane do tworzenia talizmanów.

szczęśliwe-liczby0505

Szczęśliwe liczby według feng shui

Liczba 1

– to jedna z najdoskonalszych liczb, która symbolizuje między innymi Boga, który mimo,że może występować w wielu postaciach jest tylko jeden. Ta cyfra nada się zatem przede wszystkim dla osób wierzących, które potrzebują dodatkowej otuchy czy wzmożonej nadziei w swoim życiu. Jest to także znak jedności oraz pojednania. Jeśli poszukujesz drogi życiowej wybierz koniecznie jedynkę.

Liczba 2

– szczególnie pomocna w różnego rodzaju związkach, dwa to zawsze symbol idealnej pary. Tak jak ludzie dobierają się w dwójki, tak ma dodać ona nam siłę do życia we dwoje.Może również pomóc w przyjaźni, czy relacjach pomiędzy rodzicami, a dziećmi. Interpretować zatem można ją naprawdę szeroko.

Liczba 3

– najmocniejszy symbol potomstwa, dwa plus jeden zawsze daje przecież trzy. To idealna liczba dla każdego, kto pragnie zacząć wszystko od początku. Kojarzona może być jednocześnie ze zdrowiem więc jeśli masz jakiekolwiek problemy zdrowotne, to skup się zwłaszcza na trójce.

Liczba 5

– harmonia,życie w zgodzie ze swoim losem. Pomocna w poszukiwaniu nowych możliwości i wyzwań. Jeśli czeka Cię ważne wydarzenie, ślub,rozmowa o pracę,awans, to powołaj się właśnie na piątkę. Odpowiedzialna jest ponadto za zgodę w rodzinie i rozwiązywanie dawnych sporów.

Liczba 6

– sukces i to  nie tylko na polu zawodowym,ale również w sferze prywatnej. Wspiera wszelkie wysiłki i nagradza ludzi ambitnych. Pomaga ludziom nieśmiałym poszerzać swoje horyzonty i zawierać nowe znajomości. Dzięki niej staniesz się bardziej komunikatywny o otwarty na innych ludzi,a może nawet zawrzeć przyjaźnie na całe życie. Szóstka to bardzo przyjazna liczba, którą warto zastosować w talizmanach. Przyciąga powodzenie.

Liczby według feng shui mają prawdziwą moc, do wspierania nas w podejmowaniu codziennych decyzji. W zależności od tego,co tak naprawdę potrzebujesz, wybierz swoje ulubione liczby i zastosuj je w swoim talizmanie,a zobaczysz jak szybko zaczniesz przyciągać pozytywną energię.