Unido Finanse, jako lider w doradztwie finansowym, potrafi czynić cuda w zakresie kredytów i produktów inwestycyjnych. Jedną z ich usług jest kredyt refinansowy. Pozwala on uszczuplić ratę dotychczasowego kredytu nawet o 30%.

Kredyt refinansowy jest w pewnym sensie przeniesieniem swojego zobowiązania z tytułu kredytu mieszkaniowego, do innego banku, który może zapewnić nam lepsze warunki. Nie ważne jest, czy do końca spłaty zostało nam pięć czy trzydzieści lat. Wystarczy skontaktować się z doradcą finansowym z Gold Finance, który pomoże nam przenieść nasz kredyt do innego banku. W ten sposób, jesteśmy w stanie zaoszczędzić nawet 30% co niewątpliwie przykuwa uwagę każdego kredytobiorcy.

Powstaje jednak pytanie, które nurtuje sporą grupę osób. Po co mam korzystać z usług doradcy, skoro mogę pochodzić po bankach i sam popytać o wszystko. Odpowiedź jest prosta. Korzystając z pomocy doradcy finansowego z Gold Finance możemy liczyć na szybsze załatwienie formalności oraz wynegocjowanie lepszych warunków w banku, który wybierzemy. Doradca finansowy przeanalizuje nasze możliwości a następnie pomoże nam wybrać najlepsze dla nas rozwiązanie, zarówno w zakresie wyboru banku jak i ilości rat, na które rozłożymy spłatę kredytu refinansowego. Poza tym, pomoże załatwić wszystkie potrzebne dokumenty oraz wypełnić wnioski i formularze wymagane przez bank. Dodatkowo, będzie dbał o to, żeby umowa kredytowa została sporządzona jak najszybciej jak również będzie nas na bieżąco informował o statusie realizacji wniosku kredytowego.

Dzięki wykorzystaniu zalet kredytów refinansowych, zyskamy pewne oszczędności. Możemy je wydać jak i poprosić doradcę z Gold Finance o to, żeby pomógł nam te oszczędności efektywnie zainwestować w różne produkty finansowe. W ten sposób, zabezpieczymy własną przyszłość jak i będziemy mieli środki pieniężne na czarną godzinę, w przypadku gdyby spotkało nas coś nieoczekiwanego. Ostatnią zaletą korzystania z usług doradców Gold Finance jest to, że nie będziemy za to płacić. To bank pokryje koszty doradztwa.

Unido Finanse Kredyty Wrocław
ul. Aleksandra Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław
Tel. 531 666 584
http://unido.pl/