Przede wszystkim trzeba wiedzieć jedno, białe buty, które nigdy nie będą tak białe, jak w dniu, w którym zostały zakupione. Osoby decydujące kupić takie buty muszą liczyć się z wieloma trudnościami, co jest związane z utrzymaniem tych butów w dobrym stanie. Jednakże, jeśli jesteś zwolennikiem białych butów, i liczyć na trudności związane z nimi przeczytać poniższy artykuł, z którego dowiesz się, jak czyścić białe buty najsilniejszych.

Cytryny i limonki – bardzo dobrze nadaje się do czyszczenia białych butów. Kwas cytrynowy działa w owocach, jak również chemikaliów. Mają przyjemny zapach, dzięki czemu stopy nie pachniało jak ikonki. Aby przygotować mieszankę, która jest idealna do czyszczenia obuwia trzeba szklankę wody i dwie łyżki soku z cytryny lub limonki -składniki łączą. Pucybut Płyn ten jest bardzo bezpieczny dla obuwia, ponieważ nie zawiera sztucznych barwników. Aby osiągnąć najlepszy efekt najlepiej jest użyć starą szczotkę do mycia lub specjalną ściereczką. Po oczyszczeniu wytrzeć buty suchą szatę i gotowe.

Soda czyszczona – jest zdecydowanie przyjacielem białych butów. Wiele osób go używać nie tylko do czyszczenia białe buty, ale również do wybielania zębów. Oczywiście, nie można używać tej samej szczoteczki do czyszczenia butów i zęby – Nie sądzę, muszę wyjaśnić! Najlepiej nadaje się do roztworu czyszczącego wytwarzać różnymi łyżeczki sodę i podobną ilość wody. Tak samo jak wyżej do czyszczenia, użyć szczotki, a następnie przemyć wilgotną szmatką buty i wysuszyć je suchą