lamy z wosku są uciążliwe, prawda? Są one odporne na działanie wody i mydła, a jeśli próbujesz zbyt mocno i chcesz działać siłą jest prawdopodobne, że zniszczy elementu. Istnieją trzy sposoby, aby pozbyć się z wosku: ciepło, zimno, a trauma – Tak, dobrze czytasz. Wosk chłodne i utwardzenia może być łatwo rozdarty. Ciepło topi wosk i będzie można zanurzyć się w czymś (to jednak obawa, że ​​nie wszystkie są zbierane wosk).

Możemy również w leczeniu traumy wosku i drapać i drapać go z dużym prawdopodobieństwem, które niszczą oczyszczone metodą rzecz. Pierwszą, że należy starać się do pracy na zimno. Włóż dostanie z woskiem do zamrażarki. Jeśli nie chcesz uszkodzić ubrania lub nie chcesz go mieć w kontakcie z żywnością, umieścić je do worka i dokładnie zamknij. Odstawić na noc dobrze schłodzone. Rano wyjąć ubrania z zamrażarki. Wosk będzie bardzo ciężko i to będzie łatwe do złamania. W niektórych przypadkach będzie on w stanie odkroić, innymi wycierania pędzla, na przykład, do zębów.

Jeśli przedmiot jest zbyt duży, aby umieścić w zamrażarce, wziąć kostki lodu i umieścić na wosku. Jak długo jeszcze będzie zeskrobać wosk zamrożone.