Lampa owadobójcza CRI CRI 304 to model, który został wyprodukowany przez włoską firmę MOEL. Przeznaczona jest ona do niszczenia owadów latających na średnich powierzchniach takich jak pokój, balkon, weranda, taras, restauracja czy bar szybkiej obsługi. Lampa działa dyskretnie, jest niezwykle wydajna i łatwo się ją czyści. Produkt wyposażony jest w jedną silną świetlówkę o mocy 15W. Przyciąga ona promieniami UV-A owady latające takie jak muchy, osy, meszki itd. W środku urządzenia znajduje się kratka, wykonana ze stali pokrytej cynkiem o mocy 5000V.

Owad po zetknięciu z nią wpada martwy do pojemnika znajdującego się na dnie lampy. Pojemnik można bez problemów wyciągnąć z urządzenia i wyczyścić z owadów. Lampa jest zrobiona z materiałów zapobiegających uszkodzeniu w przypadku wystąpienia zwarcia, odpornych na wysokie temperatury a także na działanie promieni UV. Produkt jest niezwykle bezpieczny więc nie będzie problemem gdy w jednym pomieszczeniu znajdą się z nim dzieci i zwierzęta. Nie ma możliwości kontaktu z elementami elektrycznymi dzięki doskonałej obudowie lampy. Jeżeli chodzi o przestrzeń, w której operuje urządzenie to jest to 180m2.

Świetlówki należy wymieniać co rok. Wszystko po to żeby działały bez zarzutu i wydajnie. Lampy owadobójcze CRI CRI są najlepiej sprzedającymi się urządzeniami tego typu na rynku. Doskonale przeciwdziałają nękaniu przez latające owady. Świetnie chronią dzieci przed ukąszeniami niszcząc natrętne owady. Lampa na owady CRI CRI 304 została zrobiona zgodnie z najbardziej wymagającymi standardami unijnymi i posiada klasę wodoodporności IPX 3. Oznacza to, że jest odporna na wodę, przy czym działającą z góry, a nie “zacinającą”. Dane techniczne urządzenia: Rozmiary w mm – 355x155x315, Waga – 4, 1 Kg, Zasilanie – 230V~ 50Hz, Całkowity pobór mocy – 35W, Zakres działania liniowy – 8-10 m, Pole działania w m2 – 180 m2, Stopień ochrony przed wodą – IPX3, Klasa izolacji – II, Świetlówka – 1x15W Aktyniczna (Aktynowa), Żywotność świetlówki – 1500 h, Kabel – (Rubber H05RN-F), Materiał – tworzywo sztuczne z granulatów PC-ABS stal ocynkowana, Miejsce produkcji – Wyprodukowano we Włoszech, Napięcie wyładowania – 5000 V. Dane techniczne wskazują na to że produkt jest solidnie wykonany, wydajny, oszczędny a przede wszystkim bardzo bezpieczny co jest niezwykle ważne jeżeli chodzi o kontakt ludzi z urządzeniami elektrycznymi.

Źródło: http://robale.pl/